מדריך לבחירת מיזרון

09-8623317

שדרות ויצמן 4 נתניה

הדוקטור למזרונים

בני רוזנפלד 

 

תובנות מהדוקטור למזרונים

 

תובנה 1

התרומה של מזרון איכותי לשינה היא גבוהה, אך ישנם הרבה גורמים שיש להם השפעה על איכות השינה כגון: דום נשימה, כאבי שרירים, מתח נפשי, עודף משקל ובעיות גב. חשוב להבין, אין במזרון קסם או פטנט שמרפא כאבי גב. מנסיוני, גם לרפואה הקונבנציונאלית אין פתרונות קסם לכאבי גב.

 

תובנה 2

מנסיוני רב השנים, נוכחתי להבין שלצד מזרון איכותי, חשיבות האימון הגופני שכולל: אימון אירובי סדיר, אימון כוח, תרגילי גמישות, השפעה ניכרת על בריאות הגב ואיכות השינה. אם הצלחתי לשכנע את הגולש באתר לשמור על משמעת אימונים סדירים, זה הרווח החשוב ביותר.

 

תובנה 3

למרות הטרנד שהולך וצובר תאוצה ושממליץ על מזרון רך וגמיש, אני מחזיק בדעתי של סמך ניסיון רב שנים, שמזרון איכותי צריך להיות קשיח במידה מסויימת. אם נדרג את טווח הגמישות בסולם בין 1 ל 5 , הרי המזרן צריך להיות בגבולות בין 3 ל 4.

 

תובנה 4

כל חברה וחברה יוצאת בהכרזות על אלמנטים מיוחדים שמאפיינים את המזרונים שלה. מאפיינים כגון השוואת לחצים או פיזור לחצים.

כדאי להתייחס לפרסומים האלה בעירבון מוגבל. מחיר גבוה אינו מדד שמשקף את התועלת שניתן להפיק מהמזרון.

 

תובנה 5

אחת הדילמות בזמן רכישת המזרון היא עניין הקפיצים. מה עדיף, מזרון עם קפיצים או בלי קפיצים ?

לפי נסיוני יש יתרון במזרון ללא קפיצים. יתרון זה יתקבל בתנאי שהמזרון יהיה מבוסס על מספר שכבות בעלות קושי משתנה, תוך שילוב של חומרים מתקדמים כגון ויסקו ג'ל ועוד.

 

תובנה 6

אין ללקוח הפוטנציאלי כלים וידע להתאים מזרון מתוך מאות סוגי מזרונים המוצעים בשוק. אני מבקש את אמון הלקוחות על סמך נסיוני.

אני מציע סדרה של מזרונים מנצחים שלפי  נסיוני עונים על מרבית הצרכים של רוב הלקוחות  תוך שקלול כל הפרמטרים שיש לקחת בחשבון לרבות עניין המחיר. מזרונים אלו נבחרו בקפדנות תוך שיתוף פעולה עם היצרנים ובחינה מדוקדקת של המפרט הטכני.

 

 

בני רוזנפלד - הדוקטור למזרונים

שמי בני רוזנפלד. אני חי ונושם מזרונים למעלה מ 40 שנה. אני עוקב וחוקר לעומק כל פרט ובעיקר, השילוב האופטימאלי של המערכות המרכיבות מזרונים. אני בטוח שאוכל לתרום מניסיוני העשיר ולאפשר ללקוח לעשות בחירה מושכלת ולבחור מיזרן מנצח.

 

חשוב להבין - אין ללקוח הפוטנציאלי כלים וידע לבחור מזרון מתאים מתוך מאות המזרונים המוצעים בשוק. אני מבקש את אמון הלקוחות על סמך נסיוני העשיר ומציע סדרה של מזרונים מנצחים שלפי נסיוני עונים על מרבית הצרכים של רוב הלקוחות. לאחר בדיקה מעמיקה ושקלול כל הפרמטרים החשובים לתועלת הלקוח, אני מונחה ע"י 2 עקרונות בבחירת מזרון:

 

1. מזרון מנצח אינו חייב להיות יקר.

2. אין פתרונות קסם לבעיות גב.

 

מדריך לבחירת מזרון

חי ונושם מזרונים למעלה מ 40 שנה

מחסן מזרונים מרכזי

צור קשר

 

שלח

 

תודה !!

הטופס נשלח בהצלחה

 

 

נא למלא

 

 

נא למלא

 

 

נא למלא

 

 

נא למלא

09-8623317

052-2597019

 

 

א', ב', ד', ה', - 09:00-13:00

  16:00-19:00                       

ג' - 09:00-14:00

ו' וערבי חג - 09:00-13:00